• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Bilhorod-Dnistrovskyi (Vinnytsia) - Kolobrzeg

12:45 Lityn Aut. Nádr., ul.Rjadanska 7
13:25 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
15:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
16:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:50 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:10 Shehyni celnice (UA-PL)
21:20 Medyka celnice (PL-UA)
00:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:30 Katowice ul. Piotra Skargi 6
02:50 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
05:10 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
05:35 Zghezh ul. Kolejowa 3
06:45 Kolo Aut. Nádr., ul. Torunska 70
07:20 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
08:30 Inowroclaw Aut. Nádr.
09:15 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 16
10:15 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
10:45 Chojnice Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
11:55 Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
13:05 Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
13:55 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Lityn - Kolobrzeg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací