• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kherson - Kolobrzeg

Odjezdy: 17 Úno, 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno
00:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
01:25 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
03:10 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
03:50 Yuzhnoukrainsk ul. Druzby Narodov 27
04:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
07:00 Uman Před Čerpací stanice AVIAS plus
09:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
11:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
16:15 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
18:50 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
21:10 Shehyni celnice (UA-PL)
21:20 Medyka celnice (PL-UA)
00:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:30 Katowice ul. Piotra Skargi 6
02:50 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
05:10 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
06:45 Kolo Aut. Nádr., ul. Torunska 70
07:20 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
08:30 Inowroclaw Aut. Nádr.
09:15 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 16
10:15 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
10:45 Chojnice Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
11:55 Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
13:05 Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
13:55 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Kherson - Kolobrzeg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací