• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Kryvyi Rih

Odjezdy: 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 2 Dub
16:50 Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
18:50 Tula Aut. Nádr., Lenina 94
20:50 Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
22:50 Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
00:50 Belgorod Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
02:00 Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
02:05 Goptovka customs (UA-RU)
03:50 Kharkiv Stanice metra, "Kholodna Gora"
05:50 Novomoskovsk ul.Suchkova 9
06:50 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
07:50 Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
08:30 Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 44A
08:45 Kryvyi Rih Hlavní nádraží, st. Zheleznodorozhnikov, 1
08:50 Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
09:00 Kryvyi Rih Autobusová zastávka, supermarket "ATB", pr.Gagarina 4B
09:10 Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
09:15 Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq
09:20 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
09:30 Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
09:35 Kryvyi Rih Autobusová zastávka "44 Kvartal", ul. Shchepkina 9
09:40 Kryvyi Rih Stop "17 kvartal", ul. Charivna 1B
09:45 Kryvyi Rih Autobusová zastávka SevGOK, ul. Cherkasova
Dopravce: FOP Klimenko S.I.
Zavazadla: 2 ks.do 25kg (60x40x20) - zdarma

Všechny linky Moskva - Kryvyi Rih

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací