• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Kryvyi Rih

FOP Klimenko S.I.
Odjezdy: 16 Led, 17 Led, 18 Led, 19 Led, 20 Led, 21 Led, 22 Led, 23 Led, 24 Led, 25 Led
  1. 16:50Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske 160
  2. 18:50Tula GAI (192 km objížďka Tula М-2, blizko caffe Stekliashka)
  3. 20:50Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
  4. 22:50Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktiabria 114
  5. 00:50Belgorod Aut. Nádr., pr.Hmelnitskoho 160
  6. 02:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  7. 02:05Goptovka customs (UA-RU)
  8. 03:50Kharkiv Stanice metra, "Kholodna Gora"
  9. 05:50Novomoskovsk ul.Suchkova 9
  10. 06:50Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  11. 07:50Dniprodzerzhynsk plac Pryvokzalna 10
  12. 08:30Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 44A
  13. 08:45Kryvyi Rih Hlavní nádraží, st. Zheleznodorozhnikov, 1
  14. 08:50Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  15. 09:00Kryvyi Rih Autobusová zastávka, supermarket "ATB", pr.Gagarina 4B
  16. 09:10Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  17. 09:15Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq
  18. 09:20Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
  19. 09:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  20. 09:35Kryvyi Rih Autobusová zastávka "44 Kvartal", ul. Shchepkina 9
  21. 09:40Kryvyi Rih Stop "17 kvartal", ul. Charivna 1B
  22. 09:45Kryvyi Rih Autobusová zastávka SevGOK, ul. Cherkasova
  • Dopravce: FOP Klimenko S.I.
  • Doplňující informace: Indicate the Russian number only! After paying for a ticket, please contact the carrier!
  • Zavazadla: 2 ks.do 25kg (60x40x20) - zdarma

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací