• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 213 Kolomyya - Chomutov

Odjezdy: 18 Července, 20 Července, 23 Července, 25 Července, 27 Července, 30 Července, 1 Srp, 3 Srp, 6 Srp, 8 Srp
09:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
09:30 Lanchyn Aut. Nádr. ul. Nezalezhnosti
10:00 Yaremche Aut. Nádr., ul. Svobody 234a
10:15 Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
10:30 Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
11:00 Bohorodchany Aut. Nádr. ul. Shevchenka, 46
12:00 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
12:45 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
13:30 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
14:15 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
15:45 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:15 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
18:00 Krakovets celnice (UA-PL)
19:00 Korczowa celnice (PL-UA)
00:20 Gorzyczki celnice (PL-CZ)
00:30 Dolní Lutyně celnice (CZ-PL)
01:00 Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
03:30 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
05:30 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
09:10 Slany Zastavka na znamení
09:40 Louny Zastavka na znamení
10:10 Chomutov Zastavka na znamení
Dopravce: Nikolo s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg (50x50x80) - zdarma, každe dalši od 200 CZK
Doplňující informace: Wi-fi on board, transportation of animals (cats, dogs), in a cage when buying the full ticket

Všechny linky Kolomyya - Chomutov

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací