DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 112 Zalischyky (Lviv) - Praha (4)

  1. 11:00Zalischyky Aut. Nádr., bul. Stefanika 13
  2. 11:30Tovste (Ternopilska obl.) Aut. Nádr., ul.Ukrainska 63
  3. 12:20Gorodenka Aut. Nádr., ul. Ševčenko 49
  4. 13:20Tlumach Aut. Nádr., ul. Karmeljuka 13
  5. 14:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  6. 14:50Galych Aut. Nádr., ul. Okruzhna 3
  7. 15:10Burshtyn ul. Stepana Bandery 3
  8. 15:30Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  9. 16:15Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 16:45Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  11. 18:00Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 19:00Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 01:50Gorzyczki celnice (PL-CZ)
  14. 02:00Dolní Lutyně celnice (CZ-PL)
  15. 02:30Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
  16. 04:00Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  17. 05:40Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  18. 09:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  • Dopravce: Nikolo s.r.o.
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací