• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kropyvnytskyi - Gdynia (L)

LIDERTRANS/Agat
Odjezdy: 31 Led, 4 Úno, 8 Úno, 12 Úno, 16 Úno, 20 Úno, 24 Úno, 28 Úno, 3 Bře, 7 Bře
  1. 06:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  2. 08:30Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  3. 12:20Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 14:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 15:35Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  6. 17:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 18:30Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  8. 20:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 23:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 00:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 03:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 05:10Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  13. 06:30Kutno Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
  14. 07:35Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  15. 08:45Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
  16. 10:00Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  17. 11:20Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
  18. 13:15Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  19. 14:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
  • Dopravce: LIDERTRANS/Agat
  • Doplňující informace: You can use e-ticket on boarding. Carriage of animals is not possible

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací