• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Kropyvnytskyi (6) (old)

Odjezdy: 2 Bře, 9 Bře, 16 Bře, 23 Bře, 30 Bře, 6 Dub, 13 Dub, 20 Dub, 27 Dub, 4 Kvě
13:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
16:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:15 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:30 Medyka celnice (PL-UA)
01:35 Shehyni celnice (UA-PL)
03:10 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:35 Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
05:40 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
06:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:15 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
09:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:10 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:50 Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
16:40 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
Zavazadla: 1ks.do 50 kg je zahrnut v ceně letenky

Všechny linky Wroclaw - Kropyvnytskyi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací