• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kropyvnytskyi - Roma

Zakhid-Trans-Servis
Odjezdy: 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp, 2 Zář, 9 Zář, 16 Zář, 23 Zář, 30 Zář, 7 Říj
  1. 11:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  2. 13:30Cherkasy Aut. Nádr., ul. Smilyanska, 166A
  3. 17:15Kyiv Blízko aut.nádr. "Dachna", pr. Peremohy, 142, zastávka veřejné dopravy
  4. 19:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  5. 22:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  6. 01:15Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  7. 05:15Chop celnice (UA-HU)
  8. 06:15Zahony celnice (HU-UA)
  9. 13:30Tornyiszentmiklós celnice (HU-SI)
  10. 14:15Pince celnice (SI-HU)
  11. 17:15Sezana celnice (SI-IT)
  12. 18:00Fernetti celnice (IT-SI)
  13. 20:00Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
  14. 22:00Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  15. 23:30Firenze Villa Costanza, Parcheggio
  16. 01:45Perugia Aut. Nádr. Piazza Vittorio veneto
  17. 02:35Foligno Aut. Nádr. Stazione, (Near railway station)
  18. 03:40Terni Aut. Nádr. Stazione Piazza Dante Alighieri
  19. 05:00Rome Autostazione Tiburtina
  • Dopravce: Zakhid-Trans-Servis
  • Doplňující informace: The passenger must confirm the trip no less than 2 hours before departure (+380675202113, +380675202556). Possibility of transportation animals by agreement.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma, každá další - 1kg/1EUR
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Skupina 6 a více osob
    10% Studenti (ISIC)
    10% Mládež do 18 let
    30% Děti 5-12 let
    50% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací