• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kropyvnytskyi - Roma

Zakhid-Trans-Servis
Odjezdy: 20 Úno, 27 Úno, 5 Bře, 12 Bře, 19 Bře, 26 Bře, 2 Dub, 9 Dub, 16 Dub, 23 Dub
  1. 11:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  2. 13:30Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
  3. 17:15Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  4. 19:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 22:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 01:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 05:30Chop celnice (UA-HU)
  8. 06:30Zahony celnice (HU-UA)
  9. 13:30Tornyiszentmiklós celnice (HU-SI)
  10. 14:00Pince celnice (SI-HU)
  11. 17:15Sezana celnice (SI-IT)
  12. 17:45Fernetti celnice (IT-SI)
  13. 19:15Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
  14. 22:00Cesena Autostazione p.Karl Marx
  15. 00:30Perugia Aut. Nádr. Piazza Vittorio veneto
  16. 01:30Foligno Aut. Nádr. Stazione, (Near railway station)
  17. 02:45Terni Aut. Nádr. Stazione Piazza Dante Alighieri
  18. 04:15Roma Autostazione Tiburtina
  • Dopravce: Zakhid-Trans-Servis
  • Doplňující informace: The passenger must confirm the trip no less than 2 hours before departure (+380675202113, +380675202556). Possibility of transportation animals by agreement.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg - zdarma, každá další - 1kg/1EUR
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Skupina 6 osob
    10% Student (ISIC)
    10% Mládež do 18 let
    30% Ditě od 5-12 let
    50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací