• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mariupol - Gdynia (10)

Odjezdy: 20 Dub, 22 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 27 Dub, 29 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 4 Kvě, 6 Kvě
03:30 Berdyansk Aut. Nádr., ave. Zahidniy 4
05:50 Melitopol Aut. Nádr., ul.Dzerzynskogo 204A
08:00 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
09:45 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
11:00 Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
11:35 Verkhnodniprovsk Aut. Nádr., ul Titova, 10
13:00 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
15:45 Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
16:20 Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka 12
17:15 Pereiaslav-Khmelnytskyi ul.Khmelnitskogo 102
18:00 Boryspil ul.Kievskiy shlyakh 2/6
18:55 Kyiv Aut. Nádr., "Vydubici", Zheleznodorozhnoe shosse, 10A
21:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
22:20 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
23:55 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
01:05 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
02:10 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
02:30 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
04:00 Ustyluh celnice (UA/PL)
04:10 Zosin celnice (PL/UA)
06:05 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
08:05 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
09:00 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
12:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
14:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
16:45 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
17:45 Wrzesnia Aut. Nádr., stan. 1
18:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:50 Gniezno Aut. Nádr.
21:10 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
22:15 Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
23:45 Tczew Aut. Nádr. aleja Zwyciestwa 13
00:25 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
00:45 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATP
Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x20) - zdarma

Všechny linky Berdyansk - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací