DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Kyiv - Szczecin

LUX-REISEN
Odjezdy: 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub
  1. 06:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 07:20Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:20Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 10:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  5. 13:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  6. 14:50Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  7. 15:40Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  8. 16:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  9. 16:50Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  10. 17:50Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  11. 19:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  12. 20:15Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 20:30Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  14. 21:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  15. 22:40Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  16. 23:55Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  17. 03:10Shehyni celnice (UA-PL)
  18. 03:15Medyka celnice (PL-UA)
  19. 04:00Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  20. 05:10Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  21. 06:30Tarnow čerpací stanice"Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  22. 08:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  23. 09:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  24. 10:35Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  25. 11:25Radomsko Aut. Nádr.
  26. 12:20Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  27. 13:25Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  28. 15:20Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
  29. 16:20Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  30. 17:55Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  31. 19:10Chodzież ul. Strzelecka 24
  32. 19:45Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
  • Dopravce: LUX-REISEN
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(60*40*20)-zdarma, dalsi 10%
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací