• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Bielsko-Biala - Vinnytsia

Odjezdy: 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno
07:00 Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
07:10 Pszczyna Benzinová stanice"Orlen", ul. Gornoslaska 42
07:40 Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
08:05 Katowice ul. Piotra Skargi 6
09:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:50 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
13:15 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
14:30 Medyka celnice (PL-UA)
16:30 Shehyni celnice (UA-PL)
17:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:50 Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
19:55 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:00 Volochysk Obchvat dálnice, ul. Kopaczivska
21:55 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
22:50 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
23:45 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(170cm)-zdarma, dalsi 10%
Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Studenti do 26 let (ISIC)
15% Skupina 5 osob
20% Děti 7-15
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Bielsko-Biala - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací