• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka LEB9102 Bohumin - Lviv (from 09.12)

Odjezdy: 15 Úno, 16 Úno, 17 Úno, 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno
11:45 Ostrava Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
12:15 Bohumín Novy Bohumin, zel.st.
12:20 Vernovice CLO (CZ-PL)
12:25 Gorzyczki celnice (PL-CZ)
13:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
14:30 Krakow airport Letiště
15:05 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:35 Korczowa celnice (PL-UA)
20:15 Krakovets celnice (UA-PL)
21:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:10 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
Dopravce: LEO Express
Zavazadla: 2 ks. do 30kg (hloubka, šířka a výška až do 190 cm.) - zdarma, každé další - 1 EUR/kg
Doplňující informace: Vehicle registration numbers 6AT5480 or 5AN7521 or 5AN7506
Slevy: 10% Student (ITIC)
10% Student (ISIC)
30% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 6-14 let
99% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Ostrava - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací