• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kropyvnytskyi

  1. 10:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  2. 10:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  3. 12:45Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  4. 14:10Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  5. 15:15Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego, 8
  6. 16:10Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  7. 17:10Kutno Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
  8. 18:30Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", ave. Włókniarzy, 203/205
  9. 21:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 23:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 01:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  12. 03:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  13. 06:00Lutsk Vedle Aut. Nádr., ul. Konyakina 30, NC "Varshavskiy"
  14. 07:25Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  15. 09:05Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  16. 10:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  17. 12:55Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  18. 16:20Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova, 7
  19. 17:20Smila ul. Soborna 83, Autobusová zastávka "Tsentr zaniatosty"
  20. 18:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  • Dopravce: LIDERTRANS
  • Doplňující informace: You can use e-ticket on boarding. Carriage of animals is not possible
  • Zavazadla: 1 zavazadla 40x40x60 do 30 kg + příruční zavazadla 5 kg - zdarma. Extra zavazadla 10% z ceny jízdenky. Maximálně 2 kusy zavazadel na osobu. Kolečka, jízdní kola a dětské kočárky nelze přepravovat.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací