Podle času
Podle ceny

Linka 05 Poland-Great Britain

Odjezdy: 25 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 1 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 10 Lis
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
05:30 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
05:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
06:00 Elk Aut. Nádr., st. nr 1
06:05 Jaroslaw Vlak. Nádr.
06:20 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
06:25 Przeworsk Aut. Nádr.
06:30 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:40 Tomaszow Lubelski Aut. Nádr., ul. Zamojska 9
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:15 Biala Podlaska Hotel "Delfin", Al. Jana Pawła II
07:15 Stalowa Wola Aut. Nádr.
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
07:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
07:30 Bilgoraj Aut. Nádr.
07:30 Ketrzyn Aut. Nádr., stan. 2
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
07:50 Ropczyce Aut. Nádr., ul. Zielona 1
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr., st.2, ul. A. Mickiewicza
08:00 Krasnystaw Aut. Nádr.
08:05 Mragowo Aut. Nádr., ul. Kolejowa
08:10 Janow Lubelski Aut. Nádr.
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:15 Debica Vlak. Nádr.
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
08:15 Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
08:30 Ostroleka Aut. Nádr.
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
08:40 Krasnik Aut. Nádr.
08:40 Chelm Aut. Nádr.
08:45 Nowy Sacz Dw. PKS
09:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:15 Radomsko Aut. Nádr.
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
09:20 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:30 Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
10:00 Mszana Dolna Aut. Nádr.
10:00 Ciechanow Aut. Nádr., ul. Sienkiewicza
10:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
10:15 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
10:25 Ostroda Aut. Nadr., stanowisko 9
10:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:40 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
10:45 Kedzierzyn-Kozle Aut. Nádr., ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
11:00 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:00 Kielce Aut. Nádr.
11:05 Glogowek Aut. Nádr.
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:15 Ilawa Aut. Nádr.
11:20 Gdynia Aut. Nádr., przy Poczcie
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
11:45 Kluczbork Aut. Nádr.
11:45 Prudnik Aut. Nádr., stanowisko 4
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:00 Zory Aut. Nádr.
12:00 Lowicz Aut. Nádr.
12:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
12:10 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
12:15 Nysa Aut. Nádr., stanowisko 11
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:30 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
12:30 Wloclawek Aut. Nádr., stan. 9
12:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
12:30 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
12:30 Lebork Vlak. Nádr
12:30 Kepno Aut. Nádr., stan. 1, ul Broniewskiego
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:45 Klodzko Aut. Nádr., stan. 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:00 Swiecie Aut. Nádr.
13:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
13:20 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
13:20 Ostrow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 16
13:25 Zabkowice Slaskie Vlak. Nádr.
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
13:30 Zdunska Wola Aut. Nádr., ul. Juliusza
13:30 Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
14:00 Krotoszyn Aut. Nádr.
14:00 Sieradz Aut. nádr., ul. Jana Pawła II 20
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
14:15 Naklo nad Notecia Aut. Nádr., stan. 4,5
14:20 Brzeg Aut. Nádr.
14:30 Inowroclaw Aut. Nádr.
14:35 Swidnica Aut. Nádr., ul. Spacerowa, st. 2
14:40 Olawa Aut. Nádr., peron międzynarodowy
14:40 Kolo Benzinka, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:00 Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
15:00 Koszalin Aut. Nádr., stanowisko 3
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
15:15 Pila Aut. Nádr.
15:25 Strzegom Aut. Nádr., ul. Dworcowa
15:30 Leszno Vlak. Nádr.
15:30 Gniezno Aut. Nádr.
15:45 Jawor Vlak. Nádr.
15:55 Walcz Aut. Nádr., stan. 4
16:30 Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
16:30 Glogow Vlak. Nádr.
16:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
17:15 Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
17:45 Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
18:00 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
08:30 Dover parking przed terminalem odpraw promowych
09:00 Maidstone Maidstone Services - Jct.8 M20
11:00 London Victoria Coach Station, pl. 21, Buckingham Palace Road 164
13:00 Luton Vlak. Nádr. - Station Road
13:00 Slough vis a vis Polish Church Farnham Road
13:00 Oxford Redbridge Park and Ride
13:30 Northampton zatoka autobusowa przy skrzyzowaniu Lady.s Lane i Victoria str.
13:30 Coventry Zatoka przy Fairfax str.
13:30 Brighton Pool Valley Coach Station
13:45 Reading Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4
14:00 Leicester St. Margarets Bus Station, bay 2
14:15 Birmingham Birmingham Town Hall, Paradise Circus Queensway
14:30 Wellingborough Bus Stop, przy Church St
14:45 Swindon Bus Station Bays 19/20
14:45 Wolverhampton BUS STATION,PIPERS ROW
14:50 Kettering Kettering Parkway Bus Stop przy Centrum Handlowym Tesco
15:00 Nottingham Vlak. Nádr. - Station str.
15:00 Portsmouth The Hard Interchange
15:15 Peterborough Queensgate Bus Station, stanowisko 20
15:30 Gloucester Station Road, Clarence str.
15:30 Stoke-on-Trent Vlak. Nádr. - Station Road
15:45 Southampton Overline House, Blechynden Terrace
16:00 Sheffield Meadowhall - Coach Park
16:15 Bristol 34-38 Bond str. przed sklepem Blacks Outdoor
16:15 Boston Vlak. Nádr.
16:30 Bournemouth Travel Interchange - Holdenhurst Road
16:45 Doncaster South Bus Station Bay C7
16:45 Manchester Chorlton str. near Coach Station
17:00 Newport Vlak. Nádr. - Queensway
17:00 Lincoln Unit Square, obok parkingu piętrowego
17:30 Leeds Yorkshire Playhouse naprzeciw Metro Bus Station
17:30 Cardiff National Museum, Gorsedd Gardens Road
17:30 Preston Aut. Nádr., przy Carlisle St, stan. 21
17:45 Scunthorpe Vlaková stanice, Station Road
18:00 Exeter Aut.Nadr., Paris str.
18:00 Lancaster Aut. Nádr.
18:15 Bradford Polish Club, Shearbidge Road
18:30 Hull Ferensway przy Holiday Inn Express
18:45 Torquay Coach Station - Lymington Road
19:00 Llanelli Vlak. Nádr. - Great Western Crescent
19:30 Swansea Róg Albert Row i Wellington str. przy TESCO
19:30 Plymouth Brentonside Bus Station
19:30 Carlisle Aut. Nádr. pętla autobusowa od Lonsdale St
22:00 Glasgow Buchanan Bus Station stan. 55 - Killermont St
23:00 Edinburgh Edynburg Bus Station stan. 15,16,17,18, dojazd od Andrew St/Clyde St
23:55 Perth Aut. Nádr.
00:20 Dundee Aut. Nádr. - Seagate, (przy wejściu zatoczka Bus)
01:00 Aberdeen Aut. Nádr., Guild St.
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Edinburgh

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací