Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 05 Poland-Great Britain

04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow Motel ul. Mazurska 4
05:30 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
05:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
06:00 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
06:05 Jaroslaw Dworzec PKP
06:20 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
06:25 Przeworsk Dworzec PKS
06:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:40 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:15 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
07:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
07:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
07:30 Bilgoraj dworzec PKS
07:30 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
07:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
08:00 Krasnystaw dworzec PKP
08:05 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:15 Debica Vlak. Nádr.
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
08:15 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
08:30 Ostroleka dworzec PKS
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
08:40 Krasnik dworzec PKS
08:40 Chelm dworzec PKS
08:45 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
09:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:15 Radomsko dworzec PKS
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:00 Mszana Dolna Dworzec PKS
10:00 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
10:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:15 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
10:25 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
10:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
10:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
10:45 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
11:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
11:00 Kielce Dworzec PKS
11:05 Glogowek dworzec PKS
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:15 Ilawa dworzec PKS
11:20 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
11:45 Kluczbork dworzec PKS
11:45 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:00 Zory Dworzec PKS
12:00 Lowicz dworzec PKS
12:00 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
12:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:15 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
12:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
12:30 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:30 Lebork Dw. PKP
12:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:45 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:00 Swiecie dworzec PKS
13:15 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
13:20 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (před hlavním vchodem)
13:20 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
13:25 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
13:30 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
13:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
13:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
14:00 Krotoszyn dworzec PKS
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
14:15 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
14:20 Brzeg dworzec PKS
14:30 Inowroclaw dworzec PKS
14:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
14:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
14:40 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
15:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
15:15 Pila dworzec PKS
15:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:30 Leszno Dworzec PKP
15:30 Gniezno dworzec PKS
15:45 Jawor dworzec PKP
15:55 Walcz dworzec PKS, stan. 4
16:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
16:30 Glogow Dworzec PKP
16:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
17:15 Nowa Sol dworzec PKS
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
17:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
08:30 Dover parking przed terminalem odpraw promowych
09:00 Maidstone Maidstone Services - Jct.8 M20
11:00 London Victoria Coach Station, pl. 21, Buckingham Palace Road 164
13:00 Luton Railway Station - Station Road
13:00 Slough vis a vis Polish Church Farnham Road
13:00 Oxford Redbridge Park and Ride
13:30 Northampton zatoka autobusowa przy skrzyzowaniu Lady.s Lane i Victoria Street
13:30 Coventry Zatoka przy Fairfax Street
13:30 Brighton Pool Valley Coach Station
13:45 Reading Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4
14:00 Leicester St. Margarets Bus Station, bay 2
14:15 Birmingham Birmingham Town Hall, Paradise Circus Queensway
14:30 Wellingborough Bus Stop przy Church St
14:45 Swindon Bus Station Bays 19/20
14:45 Wolverhampton BUS STATION,PIPERS ROW
14:50 Kettering Kettering Parkway Bus Stop przy Centrum Handlowym Tesco
15:00 Nottingham Railway Station - Station Street
15:00 Portsmouth The Hard Interchange
15:15 Peterborough Queensgate Bus Station, stanowisko 20
15:30 Gloucester Station Road, Clarence Street
15:30 Stoke-on-Trent Railway Station - Station Road
15:45 Southampton Overline House, Blechynden Terrace
16:00 Sheffield Meadowhall - Coach Park
16:15 Bristol 34-38 Bond Street przed sklepem Blacks Outdoor
16:15 Boston Railway Station
16:30 Bournemouth Travel Interchange - Holdenhurst Road
16:45 Doncaster South Bus Station Bay C7
16:45 Manchester Chorlton Street near Coach Station
17:00 Newport Railway Station - Queensway
17:00 Lincoln Unit Square, obok parkingu piętrowego
17:30 Leeds Yorkshire Playhouse naprzeciw Metro Bus Station
17:30 Cardiff National Museum, Gorsedd Gardens Road
17:30 Preston Bus Station przy Carlisle St, stan. 21
17:45 Scunthorpe Railway Station, Station Road
18:00 Exeter Bus Station - Paris Street
18:00 Lancaster Bus Station
18:15 Bradford Polish Club, Shearbidge Road
18:30 Hull Ferensway przy Holiday Inn Express
18:45 Torquay Coach Station - Lymington Road
19:00 Llanelli Railway Station - Great Western Crescent
19:30 Swansea Róg Albert Row i Wellington Street przy TESCO
19:30 Plymouth Brentonside Bus Station
19:30 Carlisle Bus Station pętla autobusowa od Lonsdale St
22:00 Glasgow Buchanan Bus Station stan. 55 - Killermont St
23:00 Edinburgh Edynburg Bus Station stan. 15,16,17,18, dojazd od Andrew St/Clyde St
23:55 Perth Aut. Nádr.
00:20 Dundee Bus Station - Seagate, (przy wejściu zatoczka Bus)
01:00 Aberdeen Aut. Nádr., Guild St.
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Edinburgh

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací