DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kolobrzeg - Kherson

  1. 06:40Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  2. 07:30Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  3. 09:50Chojnice Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  4. 10:20Sempulno-Kraienske Plac Wolności
  5. 11:45Bydgoszcz ul. Jagiellońska 16
  6. 12:40Inowroclaw Aut. Nádr.
  7. 13:50Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
  8. 14:20Kolo Aut. Nádr., ul. Torunska 70
  9. 17:35Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  10. 18:55Katowice ul. Piotra Skargi 6
  11. 20:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 00:50Medyka celnice (PL-UA)
  13. 02:50Shehyni celnice (UA-PL)
  14. 04:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 07:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  16. 09:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  17. 12:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  18. 16:45Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  19. 17:40Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  20. 18:40Yuzhnoukrainsk ul. Druzby Narodov 27
  21. 19:20Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  22. 20:50Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  23. 21:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Stecik T.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed! Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla (60*40) 30 kg a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací