• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv (Lviv) - Swisttal

Odjezdy: 13 Dub, 17 Dub, 20 Dub, 24 Dub, 27 Dub, 1 Kvě, 4 Kvě, 8 Kvě, 11 Kvě, 15 Kvě
23:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
01:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
07:50 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:00 Krakovets celnice (UA-PL)
17:00 Korczowa celnice (PL-UA)
04:30 Frankfurt am Oder Karl-Marx-Straße, 69-100
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:40 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:30 Bochum ZOB
12:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
13:15 Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
13:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
14:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
15:30 Swisttal Swisttal-Odendorf, ul. Bahnhofstraße, 2
Dopravce: EuroClub
Zavazadla: 2ks.do 40kg (80х40х40) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
Slevy: 5% Skupina 6 osob
10% Mládež od 12-18 let
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
30% Ditě od 10-11 let
50% Ditě od 0-9 let

Všechny linky Kharkiv - Düsseldorf

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací