• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Uman - Kalisz

Odjezdy: 2 Kvě, 9 Kvě, 16 Kvě, 23 Kvě, 30 Kvě, 6 Června, 13 Června, 20 Června, 27 Června, 4 Července
06:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
07:20 Teplyk Aut. Nádr. ul. I.Franka 29
08:30 Bershad Aut. Nádr. ul. Chkalova 3
09:45 Trostyanets, (Vinnytska obl) Aut. Nádr. ul. Lenyna 26
10:50 Tulchyn Aut. Nádr. ul. Leontovycha 15
12:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
17:20 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
19:40 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:00 Rava-Ruska Celnice (UA-PL)
00:00 Hrebenne celnice (PL-UA)
03:35 Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego ,2
05:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
09:10 Turek Przystanek od strony wschodniej
10:00 Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
Dopravce: AGA TRAVEL/EWHD
Zavazadla: 2 ks. zavazadla do 30kg(40x60x90) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Všechny linky Uman - Kalisz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací