• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kalisz - Uman

Odjezdy: 4 Kvě, 11 Kvě, 18 Kvě, 25 Kvě, 1 Června, 8 Června, 15 Června, 22 Června, 29 Června, 6 Července
11:30 Turek Przystanek od strony wschodniej
13:00 Kalisz Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
15:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:45 Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego ,2
00:20 Hrebenne celnice (PL-UA)
02:00 Rava Ruska celnice (UA-PL)
03:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
05:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
07:35 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
12:20 Tulchyn Aut. Nádr. ul. Leontovycha 15
13:20 Trostyanets, (Vinnytska obl) Aut. Nádr. ul. Lenyna 26
14:35 Bershad Aut. Nádr. ul. Chkalova 3
15:40 Teplyk Aut. Nádr. ul. I.Franka 29
16:40 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
Dopravce: AGA TRAVEL/EWHD
Zavazadla: 2 ks. zavazadla do 30kg(40x60x90) a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Všechny linky Kalisz - Uman

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací