• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Gliwice

FOP Pavlovskyy
Odjezdy: 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis
  1. 11:00Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  2. 13:40Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 14:50Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
  4. 17:30Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  5. 23:20Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 01:40Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  7. 03:20Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  8. 05:00Rivne ul. Kievska 40, pred Aut. Nádr.
  9. 06:30Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  10. 07:50Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  11. 08:40Ustyluh celnice (UA/PL)
  12. 08:50Zosin celnice (PL/UA)
  13. 09:40Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 9
  14. 12:20Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  15. 14:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  16. 16:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  17. 17:20Bytom Aut. Nádr., ul. Kolejowa 20
  18. 17:50Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  • Dopravce: FOP Pavlovskyy
  • Doplňující informace: Transportation of animals in special containers with all documents for free. Bicycles are not allowed.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg.-zdarma, každe dalši kg. od 20 UAH/3 PLN
  • Slevy: 10% Mládež od 12-18 let
    10% Student (ISIC)
    15% Ditě od 5-11 let
    99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací