• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Kolobrzeg

Odjezdy: 22 Dub, 29 Dub, 6 Kvě, 13 Kvě, 20 Kvě, 27 Kvě, 3 Června, 10 Června, 17 Června, 24 Června
06:15 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
08:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
09:40 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
11:10 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
13:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
14:05 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
16:00 Krakovets celnice (UA-PL)
16:05 Korczowa celnice (PL-UA)
19:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
21:05 Katowice ul. Piotra Skargi 6
21:45 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
23:05 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
00:30 Piotrkow Trybunalski Aut. Nádr., ul. Grota Roweckiego 1
01:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
02:40 Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
03:40 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
04:40 Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
05:40 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:50 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
07:30 Chojnice Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
08:50 Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
10:10 Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
11:00 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
Dopravce: Phenix Sp.z.o.o.
Zavazadla: 2 ks. do 30 kg (do 190cm) - zdarma, každý další 30 PLN
Doplňující informace: Changing the date of the ticket is possible for 48 hours before departure. The possibility of transporting bicycles and animals to check with the carrier, the price is 30% of the ticket price.
Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vinnytsia - Kolobrzeg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací