• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kolobrzeg - Vinnytsia

Phenix Sp.z.o.o.
Odjezdy: 12 Pro, 19 Pro, 16 Led, 23 Led, 30 Led, 6 Úno, 13 Úno, 20 Úno, 27 Úno, 5 Bře
  1. 06:40Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  2. 07:30Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  3. 08:40Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
  4. 09:40Chojnice Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
  5. 10:20Sempulno-Kraienske Plac Wolności
  6. 11:30Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  7. 12:30Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
  8. 13:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  9. 14:30Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
  10. 15:45Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 17:35Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  12. 18:55Katowice ul. Piotra Skargi 6
  13. 20:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 01:50Korczowa celnice (PL-UA)
  15. 03:40Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 05:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  17. 05:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  18. 08:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  19. 09:20Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  20. 10:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  21. 12:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Phenix Sp.z.o.o.
  • Doplňující informace: Changing the date of the ticket is possible for 48 hours before departure. The possibility of transporting bicycles and animals to check with the carrier, the price is 30% of the ticket price.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg (do 190cm) - zdarma, každý další 30 PLN
  • Slevy: 50% Student (ISIC)
    50% Děti 0-18 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací