• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Kolobrzeg - Vinnytsia

Odjezdy: 28 Úno, 7 Bře, 14 Bře, 21 Bře, 28 Bře, 4 Dub, 11 Dub, 18 Dub, 25 Dub, 2 Kvě
06:40 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
07:30 Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
08:40 Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
09:40 Chojnice Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
10:20 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
11:30 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
12:30 Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
13:30 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
14:30 Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
15:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
17:35 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
18:55 Katowice ul. Piotra Skargi 6
20:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:50 Korczowa celnice (PL-UA)
03:40 Krakovets celnice (UA-PL)
05:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
05:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
08:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
09:20 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
10:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Phenix Sp.z.o.o.
Zavazadla: 2 ks. do 30 kg (do 190cm) - zdarma, každý další 30 PLN
Doplňující informace: Changing the date of the ticket is possible for 48 hours before departure. The possibility of transporting bicycles and animals to check with the carrier, the price is 30% of the ticket price.
Slevy: 50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Kolobrzeg - Vinnytsia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací