Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 08 Poland - Germany

09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec PKS
12:00 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Dworzec PKS
14:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
14:50 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
15:35 Ilawa dworzec PKS
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
17:00 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
17:30 Swiecie dworzec PKS
19:50 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
20:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
20:20 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
06:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
07:00 Tostedt Kaufhaus BADE
07:30 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
08:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
08:00 Schleswig ZOB
08:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
08:30 Neumunster ZOB
08:30 Flensburg Hauptbahnhof
09:00 Kiel ZOB
09:00 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
09:00 Cloppenburg ZOB
09:00 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
10:00 Groningen Central Station
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Groningen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací