Podle času
Podle ceny

Linka 08 Poland - Germany

Odjezdy: 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj
09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Aut. Nádr., st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn Aut. Nádr., stan. 2
11:30 Pisz Aut. Nádr.
12:00 Mragowo Aut. Nádr., ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Aut. Nádr.
14:00 Olsztyn Aut. Nadr., stanowisko 11
14:50 Ostroda Aut. Nadr., stanowisko 9
15:35 Ilawa Aut. Nádr.
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
17:00 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
17:30 Swiecie Aut. Nádr.
19:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
20:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
20:20 Naklo nad Notecia Aut. Nádr., stan. 4,5
06:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
07:00 Tostedt Kaufhaus BADE
07:30 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
08:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
08:00 Schleswig ZOB
08:15 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
08:30 Flensburg Hauptbahnhof
08:30 Neumunster ZOB
09:00 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
09:00 Cloppenburg ZOB
09:00 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
09:00 Kiel ZOB
10:00 Groningen Central Station
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Groningen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací