• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Malaga - Kiev

Universe
Odjezdy: 22 Úno, 29 Úno, 7 Bře, 14 Bře, 21 Bře, 28 Bře, 4 Dub, 11 Dub, 18 Dub, 25 Dub
  1. 07:30Malaga Aut. Nádr.
  2. 10:20Almeria Aut. Nádr.
  3. 13:00Cartagena Aut. Nádr.
  4. 13:50Murcia Aut. Nádr., Bolos 33
  5. 15:00Alicante Aut. Nádr., ul. Muelle de Poniente, námořní přístav
  6. 16:40Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
  7. 17:50Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
  8. 20:20Tarragona Bus Station
  9. 21:50Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
  10. 23:30Girona Aut. Nádr.
  11. 06:00Chop celnice (UA-HU)
  12. 07:30Uzhgorod o.Rozovka - klumba
  13. 08:30Mukachevo ul. Danyla Halytskoho 97, Čerpací stanice Ultra
  14. 11:30Stryi ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
  15. 12:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  16. 15:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  17. 17:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  18. 19:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  19. 22:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  20. 23:50Kyiv ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
  • Dopravce: Universe
  • Zavazadla: 2ks.do 30 kg (60x40x30), ruční zavazadla do 5kg(60x40x20) -zdarma, každý další - 20 EUR
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Cestující od 60 let
    30% Ditě od 4-11 let
    50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací