• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Malaga - Kiev

Universe
Odjezdy: 19 Června, 26 Června, 3 Července, 10 Července, 17 Července, 24 Července, 31 Července, 7 Srp, 14 Srp, 21 Srp
  1. 07:30Malaga Paseo de Tilos
  2. 10:20Almeria Aut. Nádr., Calle Jardín de Medina 1
  3. 13:00Cartagena Aut. Nádr., Calle Eduardo Marquina 6
  4. 13:50Murcia Aut. Nádr., Bolos 33
  5. 15:00Alicante Aut. Nádr., ul. Muelle de Poniente, námořní přístav
  6. 16:40Valencia Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
  7. 17:50Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
  8. 20:20Tarragona Aut. Nádr.Pere Martel
  9. 21:50Barcelona eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
  10. 23:30Gerona eastacion de aut. plaza Espana
  11. 07:30Uzhgorod o.Rozovka - klumba
  12. 08:30Mukachevo Čerpací stanice "ОККО"
  13. 11:30Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  14. 12:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  15. 15:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  16. 17:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  17. 19:30Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  18. 22:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  19. 23:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Universe
  • Doplňující informace: Passenger must have a negative COVID-19 test which was made no later than 72 hours before crossing the border.
  • Zavazadla: 2ks.do 30 kg (60x40x30), ruční zavazadla do 5kg(60x40x20) -zdarma, každý další - 20 EUR
  • Slevy: 10% Cestující od 60 let
    10% Děti 12-18 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací