• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdansk - Kyiv

Odjezdy: 23 Bře, 25 Bře, 28 Bře, 30 Bře, 1 Dub, 4 Dub, 6 Dub, 8 Dub, 11 Dub, 13 Dub
11:30 Gdansk Autobusova zastávka, ul.3 Maja 16, (vedle autob. nádraží 15 m.)
13:00 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
14:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
14:50 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
15:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
19:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
02:20 Yagodyn celnice (UA-PL)
04:40 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
05:50 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
06:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:35 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
10:15 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:05 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe
Zavazadla: 2ks.do 30 kg (60x40x30), ruční zavazadla do 5kg(60x40x20) -zdarma, každý další - 20 PLN
Slevy: 10% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Gdansk - Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací