• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Bukovel

Pass Trans
Odjezdy: 13 Června, 18 Června, 25 Června, 27 Června, 2 Července, 4 Července, 9 Července, 11 Července, 16 Července, 18 Července
  1. 15:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  2. 15:30Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  3. 18:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  4. 19:40Khorol Čerpací stanice "WOG", poblíž AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
  5. 20:10Lubny Okruh. Za poštou dopravní policie.
  6. 20:40Pyriatyn Naproti autobusové stanici
  7. 21:40Boryspil Aut. zastavka, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  8. 22:35Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Mykoly Bazhana, 36
  9. 23:30Kyiv Stanice metra "Zhytomyrska", poblíž obchodu "Roshen"
  10. 01:10Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  11. 03:50Rivne Cerpaci stanice "OKKO",ul. Kyivska, 84
  12. 07:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  13. 10:10Ivano-Frankivsk Vlak. Nádr., pl. Pryvokzalna, 2
  14. 10:50Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  15. 11:05Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
  16. 11:15Yaremche Vedle Aut. Nádr., ul. Svobody, 234a
  17. 11:25Mikulychyn ul. Grushevskogo 68B Brovarnya "Mikulichin"
  18. 11:35Tatariv Svatý. Nezávislost (obrátit se na Vorokhtu)
  19. 11:40Bukovel (Polianytsia) Oddělení "Nova Poshta"
  20. 11:50Bukovel (Polianytsia) Parkování 1
  • Dopravce: Pass Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed (to check the conditions with the carrier). It is possible to change the date 48 hours before departure. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30g (60x40x20 ) - zdarma , každá další do 15 kg - 20% z ceny letenky
  • Slevy: 10% Děti 0-12 let
    10% Invalida

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací