Podle času
Podle ceny

Linka 08 Germany - Poland

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis
13:30 Groningen Central Station
14:30 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
15:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:00 Cloppenburg ZOB
16:30 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
16:30 Kiel ZOB
17:00 Flensburg Hauptbahnhof
17:15 Neumunster ZOB
17:30 Schleswig ZOB
17:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
18:40 Tostedt Kaufhaus BADE
18:40 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
20:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
04:30 Naklo nad Notecia Aut. Nádr., stan. 4,5
05:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
05:50 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
06:30 Swiecie Aut. Nádr.
06:55 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
07:30 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
07:55 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
08:05 Ilawa Aut. Nádr.
08:40 Ostroda Aut. Nadr., stanowisko 9
09:30 Olsztyn Aut. Nadr., stanowisko 11
10:10 Biskupiec parking obok dworca PKS
10:30 Szczytno Aut. Nádr.
10:40 Mragowo Aut. Nádr., ul. Kolejowa
11:10 Ketrzyn Aut. Nádr., stan. 2
11:30 Pisz Aut. Nádr.
11:40 Gizycko parking przy biurze ORBIS
12:35 Elk Aut. Nádr., st. nr 1
13:30 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
14:10 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Groningen - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací