Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 08 Germany - Poland

13:30 Groningen Central Station
14:30 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
15:45 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:00 Cloppenburg ZOB
16:30 Kiel ZOB
16:30 Bremerhaven Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
17:00 Flensburg Hauptbahnhof
17:15 Neumunster ZOB
17:30 Schleswig ZOB
17:30 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
18:40 Tostedt Kaufhaus BADE
18:40 Lubeck Haltestelle Beim Retteich 12
20:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
04:30 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
05:00 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
05:50 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
06:30 Swiecie dworzec PKS
06:55 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
07:30 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
07:55 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
08:05 Ilawa dworzec PKS
08:40 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
10:10 Biskupiec parking obok dworca PKS
10:30 Szczytno Dworzec PKS
10:40 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
11:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec PKS
11:40 Gizycko parking przy biurze ORBIS
12:35 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
13:30 Augustow Motel ul. Mazurska 4
14:10 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Groningen - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací