Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskyi - Poznan

  1. 12:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  2. 13:15Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  3. 14:20Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
  4. 14:45Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
  5. 15:15Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
  6. 15:40Ostrog ul. Nezalezhnosti 81, Pizzeria "Maestro"/ obchod "Smak"
  7. 16:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  8. 17:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  9. 18:50Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  10. 20:10Yagodyn Blízko obchodu Dobrobut
  11. 21:20Chelm ul. Lwowska 20
  12. 22:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  13. 01:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  14. 02:30Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  15. 04:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: FOP Savchuk
  • Doplňující informace: Additional baggage is paid, check with the carrier. Transportation of animals - check with the carrier.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(60х40х40)-zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Student
    10% Důchodce od 60 let
    15% Ditě od 6-14 let
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací