• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskyi - Poznan

Odjezdy: 18 Dub, 20 Dub, 23 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 2 Kvě, 4 Kvě, 5 Kvě, 9 Kvě, 11 Kvě
12:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
13:15 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
14:20 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
14:45 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
15:15 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
15:40 Ostrog ul. Nezalezhnosti 81, Pizzeria "Maestro"/ obchod "Smak"
16:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:50 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
20:10 Yagodyn Blízko obchodu Dobrobut
21:20 Chelm ul. Lwowska 20
22:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
01:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
02:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
04:40 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: FOP Savchuk
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60х40х40)-zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Additional baggage is paid, check with the carrier. Transportation of animals - check with the carrier.
Slevy: 10% Student
10% Důchodce od 60 let
15% Ditě od 6-14 let
50% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací