• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Slupsk

Odjezdy: 19 Června, 22 Června, 24 Června, 27 Června, 29 Června, 2 Července, 4 Července, 7 Července, 9 Července, 12 Července
06:30 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
07:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
09:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
14:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
18:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
22:35 Dorohusk celnice (PL-UA)
23:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:00 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:00 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
10:00 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:25 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
12:00 Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
Dopravce: Ternvoyage
Zavazadla: 1 ks.do 30 kg (40х40х60) - zdarma, každe dalši 10% ceny jizdenky

Všechny linky Kharkiv - Slupsk

Popularne kursy z Slupsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací