• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Slupsk

Ternvoyage
Odjezdy: 15 Srp, 17 Srp, 19 Srp, 21 Srp, 22 Srp, 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp
  1. 06:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 07:00Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  3. 09:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  4. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 18:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 22:20Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  8. 00:30Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 00:35Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 01:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 05:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 07:00Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  13. 10:00Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  14. 12:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  15. 12:25Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  16. 14:00Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací