• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Szczecin

Ternvoyage
Odjezdy: 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro
  1. 05:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 07:10Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:50Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  4. 09:30Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  5. 10:30Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  6. 12:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 15:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 17:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  9. 19:50Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 22:00Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  11. 23:30Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 00:30Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 05:15Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  15. 06:45Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  16. 08:35Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  17. 09:25Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  18. 11:20Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
  19. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  20. 13:15Slubice parking Hotel CARGO
  21. 13:50Kostrzyn Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
  22. 16:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  23. 17:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed.
  • Zavazadla: 1 szt.do 30kg(40x40x60)- bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny vstupenka

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací