• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Szczecin

Ternvoyage
Odjezdy: 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub, 14 Dub, 15 Dub, 16 Dub, 17 Dub, 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub
  1. 05:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 06:55Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 08:35Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  4. 09:15Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  5. 10:15Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  6. 12:05Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  7. 15:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 15:15Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  9. 17:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 19:50Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  11. 22:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 23:30Shehyni celnice (UA-PL)
  13. 00:30Medyka celnice (PL-UA)
  14. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  15. 05:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  16. 07:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  17. 08:15Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  18. 09:25Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  19. 11:20Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
  20. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa, 1
  21. 13:15Slubice parking Hotel CARGO
  22. 13:50Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 66
  23. 15:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  24. 17:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Děti 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací