• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Szczecin

Ternvoyage
Odjezdy: 7 Srp, 9 Srp, 11 Srp, 13 Srp, 15 Srp, 16 Srp, 17 Srp, 18 Srp, 19 Srp, 20 Srp
  1. 05:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 07:10Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 08:50Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  4. 09:30Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  5. 10:30Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  6. 12:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 15:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 17:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  9. 19:50Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 22:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 23:30Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 00:30Medyka celnice (PL-UA)
  13. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 05:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  15. 07:00Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  16. 08:15Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  17. 09:25Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  18. 11:20Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
  19. 12:00Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  20. 13:15Slubice parking Hotel CARGO
  21. 13:50Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
  22. 15:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  23. 17:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací