• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kherson

Ternvoyage
Odjezdy: 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 11:05Kostrzyn Aut. Nádr., ul. Dvorcova 66
  4. 11:50Slubice parking Hotel CARGO
  5. 13:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  6. 14:15Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
  7. 16:30Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  8. 19:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 20:15Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  10. 21:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 23:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 03:30Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 05:30Krakovets celnice (UA-PL)
  14. 07:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 09:10Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  16. 11:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  17. 13:10Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací