• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kherson

Ternvoyage
Odjezdy: 29 Srp, 30 Srp, 31 Srp, 1 Zář, 2 Zář, 3 Zář, 4 Zář, 5 Zář, 6 Zář, 7 Zář
  1. 08:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  3. 11:05Kostrzyn nad Odrą Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 66
  4. 11:50Slubice parking Hotel CARGO
  5. 13:30Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  6. 14:15Nowa Sol Aut. Nádr., ul. Zjednoczenia 1
  7. 16:25Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  8. 18:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  9. 20:15Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  10. 21:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  11. 23:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 02:00Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 03:00Krakovets celnice (UA-PL)
  14. 06:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  15. 07:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  16. 09:10Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  17. 11:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  18. 13:10Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  19. 16:10Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  20. 18:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  21. 19:10Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  22. 19:50Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  23. 21:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  24. 23:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Bus - Van Hool astromega 925.Carriage of animals is not allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Děti 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací