• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kharkiv

Odjezdy: 19 Srp, 24 Srp, 29 Srp, 1 Zář, 2 Zář, 3 Zář, 4 Zář, 5 Zář, 6 Zář, 7 Zář
21:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
22:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz ul. Jagiellońska 16
02:05 Torun Plac 18 Stycznia 4
03:15 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
05:05 Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
08:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:15 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
13:15 Dorohusk celnice (PL-UA)
14:50 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
21:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:45 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
05:30 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
07:50 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
08:10 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: FOP Lekhman A.I
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed. Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.

Všechny linky Gdynia - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací