• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Ivano-Frankivsk

Odjezdy: 19 Kvě, 20 Kvě, 21 Kvě, 22 Kvě, 23 Kvě, 24 Kvě, 25 Kvě, 26 Kvě, 27 Kvě, 28 Kvě
15:00 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
17:00 Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
19:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
22:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
00:10 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:00 Hrebenne celnice (PL-UA)
07:00 Rava Ruska celnice (UA-PL)
08:10 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
09:30 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:30 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:10 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:10 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
12:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
Dopravce: PAI Sobolewski/EWHD
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši 10% z ceny přepravního dokladu
Slevy: 10% Student
10% Důchodce od 60 let
15% Ditě od 7-14 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Szczecin - Ivano-Frankivsk

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací