• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Ivano-Frankivsk

PAI Sobolewski/EWHD
Odjezdy: 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře
  1. 15:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 17:00Gorzow Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
  3. 19:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 00:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 05:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  6. 07:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  7. 08:10Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 09:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  9. 10:30Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  10. 11:10Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  11. 12:10Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  12. 12:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
  • Dopravce: PAI Sobolewski/EWHD
  • Zavazadla: 2 ks.(50*50*80) 30 kg-zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Student
    10% Důchodce od 60 let
    15% Ditě od 7-14 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací