Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 11 Poland - Germany

09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec PKS
11:45 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
12:00 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Dworzec PKS
13:00 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
13:45 Ostroleka dworzec PKS
14:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
14:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
14:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
14:50 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
15:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
15:15 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
15:25 Kwidzyn dworzec PKP
15:25 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
15:45 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
16:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
16:20 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
16:20 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
16:30 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
16:40 Lebork Dw. PKP
16:50 Swiecie dworzec PKS
17:10 Czersk Parking ul. Kościuszki
17:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
17:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
17:30 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
17:30 Szczecinek Dworzec PKP
17:30 Chojnice dworzec PKP
17:35 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
17:50 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
17:55 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
18:00 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
18:05 Inowroclaw dworzec PKS
18:05 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
18:30 Znin Dworzec PKS
18:30 Kolobrzeg Dworzec PKS
18:40 Jastrowie dworzec PKS
18:55 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
19:00 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
19:20 Pila dworzec PKS
20:00 Gniezno dworzec PKS
20:00 Walcz dworzec PKS, stan. 4
20:15 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
21:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
21:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
21:40 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
22:15 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
23:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
03:30 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
04:30 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
05:00 Bayreuth Hbf - stan. 5
05:15 Bamberg Hbf
05:25 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
05:30 Regensburg Hbf-Bahnhofstrasse - stan. 15
06:00 Nurnberg ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
06:45 Wurzburg Hbf
07:00 Landshut Hbf - Busbahnhof - stan. 16
07:00 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
07:15 Ingolstadt OB (Bus Station), Esplanade, bstg. 17-19
08:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
08:15 Heilbronn Hafenstraße 6
08:30 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
08:45 München ZOB an der Hackerbrücke, Arnulfstr. 21, St. 1-3
09:00 Wiesbaden Hbf
09:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
09:30 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
09:30 Heidelberg Hbf, Kurfürsten-Anlage
09:45 Rosenheim Przystanek J-Luitpoldstr.
09:45 Pforzheim Busbahnhof Nord
09:45 Tubingen Hbf/ZOB
10:00 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
10:00 Koblenz Hbf / Neversstr.
10:15 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
10:30 Kaiserslautern Messeplatz
10:30 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
10:45 Schwenningen Bf
11:00 Biberach an der Riß ZOB-Eisenbahnstr.
11:00 Ulm ZOB am Hbf
11:00 Homburg Hbf
11:00 Rastatt Bf
11:10 Innsbruck Eisstadion
11:15 Wittlich Wengerohr Bahnhof
11:30 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
11:30 Singen Haltestelle 'Hohentwielstation/Radolfzellerstrasse
11:35 Lindau Karl Bever Pl. / Parkplatz 3
11:45 Trier Hbf
12:00 Ravensburg ZOB, stanowisko 4-5
12:00 Saarlouis Hbf
12:00 Strasbourg Place de l Etoile
12:00 Offenburg Haltestelle 'Güterstrasse', Okenstr. (B3) (na wysokości Kaufland)
12:00 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
12:15 Konstanz Döbeleparkplatz
12:30 Friedrichshafen Bf
13:00 Luxemburg Busparkplatz, Rue Mercier (naprzeciw poczty)
13:25 Sankt Gallen Lagerstrasse
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Sankt Gallen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací