DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kherson

Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Odjezdy: 7 Dub, 14 Dub, 21 Dub, 28 Dub, 5 Kvě, 12 Kvě, 19 Kvě, 26 Kvě, 2 Června, 9 Června
  1. 08:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 11:45Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:30Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  5. 15:20Katowice ul. Piotra Skargi 6
  6. 17:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 18:35Tarnow čerpací stanice"Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  8. 19:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 21:40Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  10. 22:30Medyka celnice (PL-UA)
  11. 23:55Shehyni celnice (UA-PL)
  12. 01:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  13. 02:45Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
  14. 04:00Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  15. 04:45Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  16. 05:00Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  17. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  18. 07:45Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  19. 09:05Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  20. 09:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  21. 10:30Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  22. 11:30Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  23. 12:40Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  24. 16:35Odessa Aut. Nádr., "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  25. 17:50Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr. ul. Khimikiv 11
  26. 18:15Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  27. 19:20Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  28. 20:35Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile. Animals cannot be transported.
  • Zavazadla: 2 kusy do 30 kg (40x60x90) zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Jízdní kola, invalidní vozíky a dětské kočárky nelze přepravovat.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací