Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 15P Poland - Switzerland

09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec PKS
11:45 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
12:00 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Dworzec PKS
13:00 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
13:45 Ostroleka dworzec PKS
14:00 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
14:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
14:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
14:50 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
15:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
15:15 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
15:25 Kwidzyn dworzec PKP
15:25 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
15:45 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
16:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
16:20 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
16:20 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
16:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
16:30 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
16:40 Lebork Dw. PKP
16:50 Swiecie dworzec PKS
17:10 Czersk Parking ul. Kościuszki
17:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
17:30 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
17:30 Chojnice dworzec PKP
17:30 Szczecinek Dworzec PKP
17:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
17:35 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
17:50 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
17:55 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
18:00 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
18:05 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
18:05 Inowroclaw dworzec PKS
18:30 Kolobrzeg Dworzec PKS
18:30 Znin Dworzec PKS
18:40 Jastrowie dworzec PKS
18:55 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
19:00 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
19:20 Pila dworzec PKS
20:00 Walcz dworzec PKS, stan. 4
20:00 Gniezno dworzec PKS
20:15 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
21:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
21:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
21:40 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
22:15 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
23:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
09:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
12:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
14:00 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
14:30 Fribourg Place St. Leonard
15:30 Lausanne Parking du Vélodrome
16:30 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Genéve

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací