Podle času
Podle ceny

Linka 15P Poland - Switzerland

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 30 Říj
09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Aut. Nádr., st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn Aut. Nádr., stan. 2
11:30 Pisz Aut. Nádr.
12:00 Mragowo Aut. Nádr., ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Aut. Nádr.
14:00 Olsztyn Aut. Nadr., stanowisko 11
14:30 Elblag Aut. Nadr., Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
14:30 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Maja 12
14:50 Ostroda Aut. Nadr., stanowisko 9
15:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
15:25 Gdynia Aut. Nádr., przy Poczcie
15:25 Kwidzyn Vlak. Nádr.
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
15:45 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
16:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
16:20 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
16:20 Starogard Gdanski Aut. Nádr. stan. 10
16:30 Plock Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
16:30 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
16:40 Lebork Vlak. Nádr
16:50 Swiecie Aut. Nádr.
17:10 Czersk Parking ul. Kościuszki
17:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
17:30 Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
17:30 Chojnice Vlak. Nádr.
17:30 Kolo Benzinka, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
17:30 Wloclawek Aut. Nádr., stan. 9
17:35 Slupsk Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
17:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
17:55 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
18:00 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
18:05 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
18:05 Inowroclaw Aut. Nádr.
18:30 Kolobrzeg Aut. Nádr.
18:30 Znin Aut. Nádr.
18:40 Jastrowie Aut. Nádr.
18:55 Koszalin Aut. Nádr., stanowisko 3
19:00 Wrzesnia Aut. Nádr., stan. 1
19:20 Pila Aut. Nádr.
20:00 Gniezno Aut. Nádr.
20:00 Walcz Aut. Nádr., stan. 4
20:15 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
21:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
21:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
21:40 Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
22:15 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
23:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
09:00 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
12:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
14:00 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
14:30 Fribourg Place St. Leonard
15:30 Lausanne Parking du Vélodrome
16:30 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 40 PLN
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Suwalki - Genéve

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací