Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 15P Switzerland - Poland

11:15 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
12:15 Lausanne Parking du Vélodrome
13:15 Fribourg Place St. Leonard
13:45 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
15:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
18:45 Stuttgart Bus-Bf, Stuttgart-Obertürkheim, P+R Parkplatz, Hafenbahnstr. 15
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
07:45 Walcz dworzec PKS, stan. 4
08:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila dworzec PKS
08:35 Jastrowie dworzec PKS
08:45 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
09:00 Gniezno dworzec PKS
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
09:45 Chojnice dworzec PKP
09:45 Szczecinek Dworzec PKP
09:50 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Dworzec PKS
10:00 Inowroclaw dworzec PKS
10:00 Kolobrzeg Dworzec PKS
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Lebork Dw. PKP
10:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
10:55 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
11:00 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie dworzec PKS
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:15 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
12:15 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
12:55 Kwidzyn dworzec PKP
13:00 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
13:15 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
13:30 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
14:20 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
15:00 Ostroleka dworzec PKS
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:30 Szczytno Dworzec PKS
15:35 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
15:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
16:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
16:45 Pisz Dworzec PKS
17:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
17:45 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
18:35 Augustow Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma, každý další 10 EUR
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Genéve - Suwalki

Popularne kursy do Suwalki

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací