DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kiev - Düsseldorf

  1. 06:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 07:00Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 08:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 11:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 14:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 06:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  7. 10:00Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  8. 11:30Bremen ZOB
  9. 12:30Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
  10. 13:30Munster ZOB
  11. 14:30Dortmund ZOB
  12. 15:00Essen ZOB
  13. 15:30Düsseldorf ZOB
  • Dopravce: RegionAvto
  • Doplňující informace: Confirm your departure 48 hours before departure by the numbers given in ticket.
  • Zavazadla: 2 ks.do 45kg (60х40х40) zdarma. Následující kg od 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací