• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kiev - Düsseldorf

RegionAvto
Odjezdy: 6 Června, 20 Června, 4 Července, 11 Července, 18 Července, 25 Července, 1 Srp, 8 Srp, 15 Srp, 22 Srp
  1. 06:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 07:00Kyiv Aut.Nádr. "Dachna", pr. Peremohy, 142
  3. 08:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  4. 11:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  5. 14:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  6. 04:30Cottbus ZOB, Marienstr. 1
  7. 06:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  8. 07:30Schwerin Rasthof Stolpe
  9. 10:00Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
  10. 11:30Bremen ZOB
  11. 12:30Osnabruck Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
  12. 13:30Munster ZOB
  13. 14:30Dortmund ZOB
  14. 15:00Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
  15. 15:30Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
  • Dopravce: RegionAvto
  • Doplňující informace: Confirm your departure 48 hours before departure by the numbers given in ticket.
  • Zavazadla: 2 ks.do 45kg (60х40х40) zdarma. Následující kg od 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací