DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Kharkiv

Boreychuk M.I.
Odjezdy: 10 Dub, 15 Dub, 20 Dub, 25 Dub, 30 Dub, 5 Kvě, 10 Kvě, 15 Kvě, 20 Kvě, 25 Kvě
  1. 07:40Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja 15A
  2. 09:20Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  3. 10:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  4. 14:00Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  5. 17:00Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  6. 19:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 21:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 23:35Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 00:55Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 03:00Lutsk Benzinová stanice BRSM, ul.Konjakina 24а
  11. 04:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 06:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 08:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 13:30Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 15:25Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  16. 15:35Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Boreychuk M.I.
  • Doplňující informace: The arrival time may be delayed from 2 till 12 hours or more because of the queues on border. The ticket must be in printed form
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 5-12 let
    99% Děti 0-4 (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací