• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Suceava - Kherson

Malofeiev A.M.
Odjezdy: 19 Lis, 21 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 1 Pro, 3 Pro, 5 Pro, 7 Pro
  1. 11:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  2. 12:50Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  3. 15:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  4. 17:35Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  5. 19:20Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  6. 20:35Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 22:25Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  8. 23:20Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  9. 23:59Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  10. 01:00Nova Odesa Aut. Nádr., ul.Kukhareva 8g
  11. 01:55Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  12. 03:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  13. 05:00Kalanchak (Khersonska obl.) celnice
  14. 05:30Armyansk celnice
  15. 05:55Krasnoperekopsk ul.Tavriiska 11, parking blízko Centralny rynok
  16. 06:45Rozdolne (Krym) Aut. Nádr., ul. Antona Kyma
  17. 08:20Yevpatoria Vlak. Nádr., pl. Pryvokzalna
  18. 08:50Saky Aut. Nádr.
  19. 09:30Mukoloaivka (Krym) Zastavka dálnice T0106 blízko Mykolaivka
  20. 10:00Pischane (Krym) Zastavka blízko Benzinová stanice (Vilino)
  21. 11:10Sevastopol Parking blízko rynok Reviakinskyi
  • Dopravce: Malofeiev A.M.
  • Doplňující informace: Between customs you must transfer to another bus.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla do 30 kg a příruční zavazadla (60х40х20) - zdarma, každý další - 5 EUR

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací