• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 304 Lviv - Praha

Mykolayivske ATP-14627
Odjezdy: 29 Června, 6 Července, 13 Července, 20 Července, 27 Července, 3 Srp, 10 Srp, 17 Srp, 24 Srp, 31 Srp
  1. 12:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  2. 12:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  3. 14:30Hrushiv celnice (UA-PL)
  4. 15:05Budomierz celnice (PL-UA)
  5. 19:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 21:15Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  7. 22:05Chalupki CLO
  8. 22:15Bohumín celnice (CZ-PL)
  9. 00:15Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  10. 02:10Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  11. 05:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  • Dopravce: Mykolayivske ATP-14627
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma, každe dalši od 20 PLN / 50 UAH
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    50% Děti 5-12 let
    99% Děti 0-4 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací