• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Kryvyi Rih

  1. 18:00Moskva Stanice metra "Bulvar Admirala Ushakova", u východu z metra
  2. 21:00Tula Aut. Nádr., Lenina, 94
  3. 23:30Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaya, 1
  4. 01:30Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktyabrya, 114
  5. 04:00Belgorod Aut. Nádr., pr. Hmelnitskoho 160
  6. 06:30Kharkiv ul. Połtawa Way, 140 (parking OC "Rost")
  7. 09:10Novomoskovsk ul. Hetmanska, 32, obchod "Oleksandr"
  8. 09:40Dnipro Aut. Nádr. ul. Kurchatova, 10, "Zoomaidanchyk"
  9. 10:10Kamianske (Dniprodzerzhynsk) ATB - market
  10. 11:10Kryvyi Rih Dnipropetrovske shose, 2, obh. "Prostor"
  11. 11:30Kryvyi Rih 95 kvartal, av. Metalurhiv, 40, hotel "Avrora"
  12. 12:00Kryvyi Rih Aut. Zastávka "44 Kvartal", ul. Shchepkina, 9
  • Dopravce: Solopova D.V.
  • Doplňující informace: The flights are operated by two cars with a pedestrian crossing at the border! Also at the borders there are restrictions on entries and exits.USB chargers near each seat, route is served by buses Mercedes-Sprinter.
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg - zdarma. Pro více informací kontaktujte dopravce

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací