• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kharkiv (А)

Avtotranzit/Agat
Odjezdy: 24 Zář, 26 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 6 Říj, 8 Říj, 10 Říj, 12 Říj
  1. 15:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 20:35Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  5. 22:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 23:00Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 23:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 03:40Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 05:25Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 10:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 15:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 21:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 23:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Avtotranzit/Agat
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací