• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kharkiv (А)

Avtotranzit/Agat
Odjezdy: 11 Říj, 13 Říj, 15 Říj, 17 Říj, 19 Říj, 21 Říj, 23 Říj, 25 Říj, 27 Říj, 29 Říj
  1. 15:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 20:35Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  5. 22:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  6. 23:00Krakow Airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 23:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 03:40Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 05:25Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 10:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 15:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 21:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  15. 23:10Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Avtotranzit/Agat
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg.(90x75x25) + příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací