• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 278/1 Liberec - Yasinia (17:30)

D.M.D. Group
Odjezdy: 22 Říj, 25 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 1 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 12 Lis
  1. 17:30Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  2. 18:20Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  3. 20:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  4. 22:30Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  5. 00:00Yasinia Aut. Nádr. ul. Mira 26
  6. 00:30Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy
  7. 02:50Žilina Aut. Nádr.
  8. 04:40Poprad Aut. Nádr., ul. Jiřího Wolkera 466
  9. 05:40Prešov Zastavka na znamení
  10. 06:10Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
  11. 07:10Michalovce Aut. Nádr.
  12. 09:00Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  13. 10:00Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
  14. 11:00Irshava Aut. Nádr., ul. Gagarina 42
  15. 11:45Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
  16. 12:30Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
  17. 13:30Velykyi Bychkiv Aut. Nádr., ul. Borkanyuka, 41
  18. 15:00Rachiv Aut. Nádr., ul. Privokzalna 11
  • Dopravce: D.M.D. Group
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported
  • Zavazadla: 1 ks.do 25kg(30x60x100)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací