Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Kolobrzeg

Akvitania-Lux
Odjezdy: 16 Června, 20 Června, 23 Června, 27 Června, 30 Června, 4 Července, 7 Července, 11 Července, 14 Července, 18 Července
  1. 21:00Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  2. 23:00Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  3. 02:35Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  4. 04:45Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
  5. 09:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 11:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  7. 14:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  8. 15:20Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  9. 18:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 18:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 19:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  12. 22:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  13. 00:50Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  14. 03:40Torun Vlak. Nádr. Toruń Miasto, pl.18 Stycznia 4
  15. 05:15Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  16. 06:35Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  17. 08:40Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  18. 09:30Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  19. 10:35Lebork ul. Dworcowa 5
  20. 11:40Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja 15A
  21. 12:45Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  22. 13:30Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: wifi on the territory of Ukraine, Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací