• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Kolobrzeg

Akvitania-Lux
Odjezdy: 26 Říj, 30 Říj, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 9 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 16 Lis, 18 Lis
  1. 21:00Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  2. 23:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  3. 02:35Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  4. 04:45Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  5. 09:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 11:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 14:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 15:20Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  9. 18:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  10. 18:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 19:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  12. 22:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  13. 00:50Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  14. 03:40Torun Vlak. Nádr. "Toruń Miasto", plac 18 Stycznia, 4
  15. 05:15Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  16. 06:35Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  17. 08:40Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  18. 09:30Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  19. 10:35Lebork ul. Dworcowa 5
  20. 11:40Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  21. 12:45Koszalin Aut. Nádr, ul. Zwyciestwa, 1
  22. 13:30Kolobrzeg Aut. Nádr., Aleja Kolejowa, 6
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.wifi on the territory of Ukraine, Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 1 ks. (80x80x40) do 30 kg a příruční zavazadla (45x35x20) do 5 kg - zdarma. Dodatečné zavazadlo - příplatek 20 PLN nebo 150 UAH.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací