• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Szczecin

Odjezdy: 18 Června, 22 Června, 25 Června, 29 Června, 2 Července, 6 Července, 9 Července, 13 Července, 16 Července, 20 Července
21:00 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
23:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
02:35 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
04:45 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
07:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D/
09:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
11:15 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
18:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
18:15 Dorohusk celnice (PL-UA)
19:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:50 Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
02:10 Kutno Aut. Nádr., ul. Oporowska 10
03:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
05:05 Torun Vlak. Nádr. Toruń Miasto, pl.18 Stycznia 4
06:10 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 16
07:20 Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
09:10 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
11:05 Lebork ul. Dworcowa 5
12:10 Slupsk Aut. Nádr. ul. Jozefa Pilsudskiego 74
13:25 Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
15:25 Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego
16:00 Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
Dopravce: Akvitania-Lux
Zavazadla: 1 ks. - zdarma, každe dalši 10% od ceny jizdenky

Všechny linky Zaporizhia - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací