• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 2 (Kolobrzeg) Kolobrzeg - Kharkiv

Odjezdy: 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp
06:40 Kolobrzeg Al. Kolejowa 6
07:30 Koszalin Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
08:50 Szczecinek Vlak. Nádr., ul. Dvorcova 5
09:50 Chojnice Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
10:20 Sempulno-Kraienske Plac Wolności
11:40 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
12:30 Inowroclaw plac Jana Kasprowicza 5, PKS
13:50 Konin Aut. Nádr., ul. Grunwaldzka 4
14:20 Kolo Aut. Nádr., ul. Torunska 70
15:00 Zghezh ul. Kolejowa 3
16:20 Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
17:35 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
23:55 Korczowa celnice (PL-UA)
01:45 Krakovets celnice (UA-PL)
03:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
06:15 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
07:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:35 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:20 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:50 Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauki 1
13:50 Kyiv airport Boryspil Zastavka na znamení
15:40 Pyriatyn Aut. Nádr., ul. Chervonoarmejska 154
16:35 Lubny Aut. Nádr., pr.Vladimirskiy 157
16:55 Khorol Čerpací stanice "WOG", poblíž AC-2, ul. Glybokodolinna, 27A
18:00 Reshetylivka Aut. Nádr.
18:45 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
20:50 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
21:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla (60x40) 30 kg a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Ticket must be printed. Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.

Všechny linky Kolobrzeg - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací