Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Jelenia Gora - Vinnytsia

Kozak Express sp.z.o.o.
Odjezdy: 1 Července, 2 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července, 9 Července, 11 Července, 12 Července
  1. 09:00Jelenia Gora Aut. Nádr., ul. Obrońców Pokoju 1B
  2. 10:20Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
  3. 11:50Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  4. 14:40Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:40Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  6. 19:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  7. 00:20Dorohusk celnice (PL-UA)
  8. 02:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 04:30Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  10. 05:35Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 08:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 10:05Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  • Dopravce: Kozak Express sp.z.o.o.
  • Zavazadla: 1 sáček až 36kg (60x40x20) - zdarma, každá další -30% z ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Ditě od 11-14 let
    10% Invalida
    10% Důchodce od 60 let
    30% Ditě od 5-10 let
    50% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací