Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzeň - Krakow - Kherson

Lux-Reisen KASA/Holfedtrans
Odjezdy: 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června
  1. 17:00Plzeň CAN, ul.Husova 90
  2. 17:15Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  3. 19:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  4. 22:00Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  5. 23:15Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  6. 00:40Ostrava Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
  7. 00:55Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  8. 01:25Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  9. 01:50Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  10. 02:35Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  11. 09:15Medyka celnice (PL-UA)
  12. 10:05Shehyni celnice (UA-PL)
  13. 11:30Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  14. 14:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  15. 15:45Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  16. 18:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  17. 19:50Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  18. 20:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  19. 21:40Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  20. 22:25Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  21. 23:25Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  22. 03:30Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  23. 04:30Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  24. 05:30Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  25. 07:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Lux-Reisen KASA/Holfedtrans
  • Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(60*40*20)-zdarma, dalsi 10%
  • Slevy: 20% Ditě od 7-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací