• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Zaporizhia) Kyiv - Szczecin

TzOV TOPUKRAINE
Odjezdy: 3 Června, 5 Června, 10 Června, 12 Června, 17 Června, 19 Června, 24 Června, 26 Června, 1 Července, 3 Července
  1. 06:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 08:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  3. 11:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  4. 14:15Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  5. 15:50Krakovets celnice (UA-PL)
  6. 15:55Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 19:15Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 20:25Katowice ul. Piotra Skargi, 6
  9. 22:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  10. 23:35Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  11. 00:45Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  12. 02:20Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  13. 03:55Gorzów Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa, 1
  14. 05:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: TzOV TOPUKRAINE
  • Doplňující informace: The possibility of transporting animals and bicycles to check with the carrier. No need to print a ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 50kg (30x60x80)-zdarma, každe dalši (max.2) - 150UAH
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 5 a více osob
    50% Děti 5-12 let
    80% Děti 0-4 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací