• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kyiv (Zaporizhia)

TzOV TOPUKRAINE
Odjezdy: 2 Srp, 7 Srp, 9 Srp, 14 Srp, 16 Srp, 21 Srp, 23 Srp, 28 Srp, 30 Srp, 4 Zář
  1. 11:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 12:35Gorzów Wielkopolski Vlak. Nádr., ul.Dworcowa, 1
  3. 14:10Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  4. 15:45Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  5. 18:30Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  6. 20:15Katowice ul. Piotra Skargi, 6
  7. 21:35Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 01:50Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 03:50Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 05:00Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 07:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 10:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 12:25Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: TzOV TOPUKRAINE
  • Doplňující informace: The possibility of transporting animals and bicycles to check with the carrier. No need to print a ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 50kg (30x60x80)-zdarma, každe dalši (max.2) - 150UAH
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 5 a více osob
    50% Děti 5-12 let
    80% Děti 0-4 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací