• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Poznan

Bilovus V.B.
Odjezdy: 3 Bře, 11 Bře, 17 Bře, 24 Bře, 25 Bře, 31 Bře, 1 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 14 Dub
  1. 16:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  2. 18:00Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 20:20Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  4. 21:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58
  5. 01:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  6. 02:15Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  7. 03:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  8. 05:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 08:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  11. 08:20Pidvolochysk Aut. Nádr., ul. Ternopilska, 15A
  12. 09:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  13. 10:25Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  14. 12:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  15. 14:25Hrushiv celnice (UA-PL)
  16. 14:40Budomierz celnice (PL-UA)
  17. 15:25Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera 1
  18. 17:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  19. 19:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  20. 20:45Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  21. 22:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  22. 22:40Prusice Autobusová zastávka, ul. Wroclawska 47
  23. 23:35Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  24. 00:15Kościan Autobusová zastávka, ul. Poznaňská 99
  25. 01:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Bilovus V.B.
  • Doplňující informace: Landing is possible with e- ticket. Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací